חידוש דלתות מול דלתות חדשות

בחירת חידוש דלתות מול דלתות חדשות דורשת מחשבה עמוקה. עוברים לדירה חדשה? רכשתם את בית חלומותיכם? בין אם מדובר בבחירת הריהוט, עיצוב החדרים השונים וצביעת הקירות של המבנה – תהליך העיצוב כולל ביצוע פעולות שונות ומגוונת. לצד כל זאת, בחירה בדלת הכניסה למעונכם הקט היא חשובה לא פחות, שכן היא יוצרת את הרושם הראשוני עבור כל אורח שיצעד אל תוך הנכס. בהתאם לכך, בין אם ברצונכם לבחור בדלת חדשה לחלוטין או שמא לחדש דלת קיימת – אפשרויות העיצוב העומדות בפניכם הן רבות.

להכריע את ההתלבטות: חידוש דלתות או דלתות חדשות?

משום שביתנו הוא מבצרנו, נדאג לתחזק ולעצב אותו היטב. בין שלל משימות אלו, ניצבת משימה חשובה למדי: בחירת דלת הכניסה דרכה נצא וניכנס מדי יום. בנוסף, ובשל העובדה שדלת הכניסה שומרת עלינו מפני חדירתם של פורצים – עליה לשלב היטב בין פונקציונליות לבין אסתטיקה. עם זאת, כיצד ניתן לבחור בדלת איכותית שתלווה אותנו לאורך שנים רבות? אכן, מדובר במשימה לא פשוטה.

תהליך בחירת דלת והתקנתה היא משימה הדורשת מחשבה רבה. מדוע? ראשית, עליכם להחליט האם ברצונכם לחדש את הדלת הקיימת או שמא תרצו לרכוש דלת חדשה לחלוטין. נבחן, כעת, את היתרונות של כל אחת מדרכי עיצוב אלו:

  • חידוש דלת כניסה אין ספק שדלת הכניסה מהווה כרטיס ביקור עבור פנים הבית שלכם. עם זאת, אין זה אומר שצריך לרכוש דלת חדשה לחלוטין כאשר היא נסדקת. במילים אחרות, את דלת הפלדלת הניצבת בכניסתו של מעונכם הקט ניתן לצפות ביעילות ובפשטות באמצעות יריעה מגולגלת תוך הדבקתה לאורכה ולרוחבה של הדלת. משום שאת הציפוי דלת פלדלת ניתן לקלף בקלות, תוכלו להחליף אותו בהמשך הדרך באחד חדש. במקביל, חשוב לציין שקיים מבחר ענק של ציפויים בעיצוב תלת ממד בזכותו ניתן לעצב את הדלת – לפי רצון הלקוח. כך, תוכלו לחסוך את הכספים אותם הייתם מוציאים על דלת מעוצבת ויקרה.
  • דלתות חדשות – בין אם רכשתם בית חדש ובין אם ברצונכם לעצב את פנים הדירה מחדש, לאורך תהליך העבודה נגלה פריטים שונים בבית שבעבר היו באופנה – ואינם כך היום. דלת הכניסה היא דוגמא לכך. בהתאם, רצוי לרכוש דלת חדשה לחלוטין; דלת חזקה, פונקציונלית ויפה שתרשים את האורחים שלכם.

לבחור נכון את דלתות הבית

לתכנן את מעוננו הקט והחמים דורש ביצוע שלבים שונים ורבים – במיוחד כאשר מדובר בדלת הכניסה לבית. מתלבטים האם לחדש את הדלת הנוכחית או לקנות אחת חדשה? צרו קשר עם חברת דלתות החלום – שתסייע לכם לאורכו של תהליך העבודה.