ציפוי פלדלת

ישראלים לא אוהבים לבזבז זמן, ובעיקר כשמדובר בקניות ורכישות. משום כך ימהרו רבים לבצע את הקנייה שלהם מחברה מוכרת ומומלצת, לדוגמא – פלדלת. ציפוי פלדלת לדלתות הבית שלנו הינו פתרון מצוין הצובר פופולאריות במהירות, והסיבה לכך מוצדקת ומובנת. ישנן פעמים בהם הדלת הקיימת שברשותנו אמנם בלויה וישנה, אך עדיין מבצעת את תפקידה נאמנה. במצב זה אין אנו מעוניינים להחליף אותה, וכאן נכנס הציפוי לתמונה!

מה זה אומר ציפוי פלדלת ולמה זה כה מומלץ?

הפתרון הוא כה פשוט – אתם פשוט לא תאמינו! ציפוי פלדלת בעזרת טפט מעוצב, הינו מלא ביתרונות:

  • עכשיו אתם יודעים שאין צורך למהר להחליף את הדלת הנוכחית שלכם, ואתם גם בוודאי תוהים מה זה אומר לגבי המחיר. הרשו לנו לספר לכם את החדשות הטובות, שהציפוי לבדו מתומחר במחירים אטרקטיביים. זאת כמובן בניגוד לדלת חדשה.
  • אנחנו מזכירים שוב ושוב כי מדובר בפתרון פשוט, אך מה זה אומר בעצם? התקנת הציפוי היא כה פשוטה מכיוון שמדובר ב- מגנט, המגיעה עד אליכם ביריעה מגולגלת אותה נשאר לכם להתאים לדלת, ולהדביקה בעדינות. יש לציין שגם הסרת הציפוי הינה פשוטה למדי.
  • העובדה כי הציפוי עשוי מגנט אותו ניתן לקלף מהדלת בכל עת, משמעותה בעצם שתוכלו לעצב את הדלת בכל זמן שתרצו, בהתאם למצב הרוח!

גם לדלת שלכם מגיעה תלבושת בטוב טעם!

הציפויים של חברת דלתות החלום מגיעים במגוון עיצובים מרשימים וייחודיים, ויתאימו כמו כפפה ליד – לכל דלת. מתוך העיצובים הרבים כל אחד יוכל לבחור את זה המתאים לו ביותר, ותוך זמן קצר יוכל ליהנות מעיצוב מרענן. אם אינכם מעוניינים לקחת סיכונים בכל זאת, הצוות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהלביש את הציפוי על הדלת שלכם.