חידוש פלדלת

דלת איכותית ומעוצבת תשפר את מראם של כל דירה או משרד, ותקבל את פני אורחיכם בצורה שתגרום להם להרגיש נינוחים וכמובן – רצויים. לצד זאת, על הדלתות למלא את תפקידן לאורך שנים ארוכות, ולהוות הגנה לדיירי המקום. במידה ומאיזושהי סיבה נפגעה הדלת, חידוש פלדלת הוא בדיוק מה שאתם זקוקים עבור הדלת שלכם!

חידוש פלדלת תוך עשר דקות

הדלתות של פלדלת ידועות באיכותן, זאת ידוע לכל תושבי ישראל. העניין הוא שהחלפת הדלת כולה עלול לצרוך מכם סכומי כסף גבוהים, ועל כן חידוש פלדלת הינו מומלץ במיוחד:

  • מחיר משתלם – מכיוון שלא מדובר ברכישת דלת חדשה, ברכישת ציפוי לדלת תחסכו לעצמם לפחות 80% ממחיר דלת רגילה, ולרכוש אפילו יותר מציפוי אחד – רק למקרה שתוך זמן קצר תמצאו את עצמכם זקוקים לשדרוג או שינוי נוספים.
  • עמידות לאורך זמן – הציפויים אינם רק מעוצבים למשעי, אלא גם יעילים; ציפוי טוב יהיה עמיד בפני שריטות, מים, ובפעמים אחדות גם בפני אש ומפגעים אופציונליים נוספים, כך שתוכלו לעשות בו שימוש לאורך זמן.
  • "מה בא לי היום?" – כמה כיף שכעת תוכלו גם לענות לעצמכם על השאלה! התקנה והסרת הטפט היא כל כך פשוטה, עד שברגע שתלמדו לעשות זאת בעצמכם תוכלו לשנות את עיצוב הדלת כעוות נפשכם!

זכרו שאין שני לרושם ראשוני

אין ספק שלא מדובר רק בקלישאה משום כך, שמנו לנו למטרה להעניק ללקוחותינו את המוצרים הטובים ביותר, בעיצוב מקוריים ובפשטות שכמותה עוד לא הכרתם. למה אתם מחכים? זה הזמן ליצור עמנו קשר או להשאיר את פרטיכם ותוך זמן קצר נחזור אליכם עם הצעה מפתה במיוחד, וקולקציות יחידות במינן שיהפכו לתוספת דקורטיבית נפלאה לעיצוב הקיים.