ציפוי דלתות

חידוש וציפוי דלתות

חברת פיקדור מתמחה בציפוי וחידוש דלתות . ברב הבתים אנשים משקיעים את זמנם  בעיצוב פנים הבית. כך נוצר מצב שמטבחם מעוצב, הרהיטים מעוצבים וכך גם חדרי האמבטיה.

 

אך באותם הבתים דלת הכניסה, שהיא למעשה כרטיס הביקור של הבית, נשארת באותו העיצוב כמו לפני 30-40 שנה. הרבה אנשים נרתעים למעשה מהעלות של הדלתות המעוצבות שכן מחירן של דלתות אלו יכול להתחיל ב5,000-15,000 ₪ ולפעמים מגיעה גם עד 40,000 ₪ .

 

חברת פיקדור מציאה פתרון למצבים אלה – ציפוי וחידוש דלתות ישנות בעלות הרבה יותר נמוכה.

 

ההתמחות של חברת פיקדור היא ציפוי דלתות בוויניל עם לימינציה ובמגנט. העיצוב נעשה בתלת- מימד ונותן תחושה שגם הדלת הפשוטה ביותר יכולה להיות דלת יוקרתית. בזכות  שלל עיצובים אפשר לבצע התאמה לכל עיצוב של הבית.

 

חברת פיקדור לא רק מבצעת ציפוי של הדלת אלא גם מבצעת לפי הצורך עושה תיקון וכיוון דלתות ברמת עבודה מאוד גבוה, תוך מתן יחס אישי לכל לקוח.

 

חברת פיקדור עושה גם ציפויים של מקררים , מדיחי כלים ומטבחים מה שמשנה דרסטי את העיצוב של המטבח מבלי להשקיע המון כסף בהחלפת מטבח (ברב המקרים הבעיה היא בדלתות המטבח ולא בגוף הארונות). אותו הדבר לגבי מקררים ומדיחי כלים – איכות של מוצרי החשמל של פעם הרבה יותר טובה  מהמוצרים של היום ולכן מי שרוצה לשמר את המוצרים שלו ורק לשדרג את נראותם היום יש לו אפשרות כזאת.

 

בהרבה בתים משקיעים המון בעיצוב חוץ ופנים של הבית אך ארונות מערכת וארונות תקשורת לא מעוצבים וכך מכערים את הכניסה לבית. .פיקדור מציאה פתרון בעיצוב של ארונות מערכת ונותנת עיצוב אישי לכל ארון.

 

למה לקנות בפיקדור? קודם כל מדובר בחברה עם ניסיון רב במנעולנות וחידוש דלתות המספקת פתרונות חכמים לכל בעיה. גם כאשר כבר אין אפשרות לתקן את הדלת ניתן להזמין בפיקדור דלת חדשה במחיר הכי משתלם בארץ.

פיקדור המציאה שירות ייחודי בארץ – ציפוי תלת -מימד על דלתות חדשות.

כמות העיצובים אצלנו היא בלתי נדלית ומאפשרת התאמה מלאה לכל בקרה או רעיון. גם כאשר הדוגמא לא נמצאת בקטלוג , אנחנו נכין עבור הלקוח עיצוב מיוחד . 

יתרון משמעותי הוא העלות- מאחר וחברת פיקדור היא היצרנית של הציפויים, השיווק הוא ישיר מהיצרן לצרכן ללא צורך במתווכים. כך המחיר משתלם בהרבה בהשוואה לכל המתחרים

 

בגלל שחברת פיקדור היא היצרנית של הציפויים מחיר אצלנו זול יותר בהשוואה לכל המתחרים כיוון שמדובר בשיווק ישיר מהיצרן לצרכן.

צור קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל